Kryptowaluty – czy warto inwestować?

monety bitcoin
2020-05-21

Spójrzmy. “Podpisy elektroniczne stanowią część rozwiązania, ale główne korzyści są utracone, jeśli zaufana strona trzecia jest nadal potrzebna do tego aby zapobiec podwójnemu wydatkowaniu.”

“Zaproponowaliśmy system do transakcji elektronicznych bez potrzeby polegania na zaufaniu.”

“Wersja elektronicznej gotówki całkowicie na modelu peer-to-peer, pozwoliłaby na przesyłanie płatności online bezpośrednio od jedneg podmiotu do drugiego bez przechodzenia przez instytucję finansową.”

W przypadku Bitcoina nie ma firmy Bitcoin, nie ma biura, nie ma nawet nigdzie serwera Bitcoin, którego mógłbyś wyłączyć.

Bitcoin jest kompletnie rozdystrybuowany i to jego wyjątkowa cecha

Bitcoin stav dorozhe 6000

Po raz pierwszy w historii możemy przesłać sobie walutę drogą online bez udziału osób trzecich.

Dotychczas aby przesłać sobie wzajemnie pieniądze drogą online musieliśmy korzystać z usług podmiotów trzecich jak np. PayPal, Visa, MasterCard.

Bitcoin jest ekscytujący, ponieważ pokazuje jak tani może być. Bitcoin jest lepszy niż standardowa waluta, nie musisz być fizycznie w tym samym miejscu. I oczywiście dokonywanie dużych transakcji standardową walutą jest dość niewygodne. Klienci, o których mówimy, nie starają się być anonimowi, chcą być znani.

Technologia Bitcoin jest kluczowa

możesz do niej dodać lub zbudować podobną technologię, w której jest wystarczająco dużo informacji, aby ludzie czuli się komfortowo. Nie ma to nic wspólnego z terroryzmem ani jakimkolwiek rodzajem prania pieniędzy.

Bitcoin i inne podobne kryptowaluty są ekwiwalentem czerwonej tabletki, wkraczamy w całkowicie niezbadany świat.

Czy zainwestowałeś w Bitcoina?

monety kryptowalutowe

Osobiście posiadam Bitcoina w moim funduszu hedgingowym, posiadam Bitcoina w moim funduszu, posiadam Bitcoina w swoim rachunku prywatnym. To jest poważna sprawa, to jest naprawdę poważna, poważna, poważna sprawa. Bo to o czym teraz rozmawiamy w ciągu następnych 3-5 lat będzie niewiarygodnie lepiej przechowywać wartość, to będzie jak lepsza wersja złota.

Wartość złota, która zabezpiecza gospodarkę światową wynosi około dziewięciu bilionów dolarów. 1300 za uncję, z czego tylko 100 do 150 dolarów jest faktyczną wartością produkcji, więc cała reszta jest przypisana. Lina, ty i ja zdecydowaliśmy, że wartość wynosi 1300 za uncję, dobrze, zgadnij co?

Mogę zrobić z Bitcoinem, z tym że teraz mogę to zrobić poza zasięgiem każdego rządu.

Jest używany wszędzie tam, gdzie myślisz, że zostanie użyty, w Rosji, w Iranie, w Iraku, w Egipcie, w Wenezueli, w Argentynie wszędzie, gdzie masz presję walutową, wszędzie tam, gdzie chcesz w zasadzie chronić swój majątek. A potem będzie to prawdopodobnie mechanizm płatności, więc we wszystkich tych trzech branżach mówimy o bilionach dolarów.

Przewiduję, że w ciągu 3 lat cena jednego Bitcoina będzie wynosić 10 000 dolarów. Jest to zabezpieczenie w stosunku do wielu “tradycyjnych” walut. To nowy sposób przesyłania pieniędzy na całym świecie w znacznie bardziej efektywny sposób,

Bitcoin stworzył całą infrastrukturę wielu firm, które dzięki temu szybko się rozwinęły, i te firmy tworzą tę nową kulturę, zupełnie nowy sposób myślenia. Widzimy jak wartość Bitcoina wzrastała: tysiąc, dwa tysiące, pięć tysięcy, 10 tysięcy.

Rick Falkvinge wykonał świetną analizę, przewiduje,że Bitcoin przechwyci od 1 do 10% globalnego rynku forex, co oznacza cenę od 100 000 – 1 000 000 dolarów za Bitcoina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *