eCharge.work – stoiska C11 & C12
eCharge.work dostarcza bez opłat stacje e-ładowania dla hoteli – włączając w to instalację, elektryczność i wsparcie techniczne. W zamian eCharge zawiązuje z hotelami partnerstwo na specjalnych warunkach.
Goście hotelowi mogą ładować swoje elektryczne pojazdy podczas pobytu w hotelach, podczas gdy nasza inteligentna platforma rezerwacyjna koordynuje opcję parkingu i ładowania auta.
Chainers Group – stoisko C9
Jesteśmy Inkubatorem Przedsiębiorczości oraz innowacyjnych technologii. Obecnie inkubujemy kilka projektów. Jeden z nich dotyczy ograniczenia kosztów zużycia energii przedsiębiorstw oraz gospodarstw dzięki technologii blockchain.
Fraktal Trader – stoisko C3
Fraktal Trader to Projekt inwestycyjno-edukacyjny stworzony i prowadzony przez ekspertów-praktyków w zakresie działań na rynkach finansowych oraz kształcenia inwestorów i traderów. W aktywnościach biznesowych kierujemy się prostą zasadą: o naszej skuteczności świadczą konkretne i mierzalne efekty osiągane przez osoby korzystające z naszych produktów i usług. Stoimy bowiem na stanowisku, iż naprawdę profesjonalny inwestor potrafi nie tylko skutecznie operować na rynkach, ale także odczuwa potrzebę i w sposób maksymalnie efektywny dzieli się swoją wiedzą z innymi. Tworzymy i doskonalimy zatem nie tylko strategie inwestycyjne, ale także unikalne programy szkoleniowe przeznaczona dla każdego, kto chce rozpocząć i kontynuować działania na rynkach finansowych.
Fabryka koparek – stoisko C13
Fabrykakoparek.pl to jedna z pierwszych w Europie firm produkujących zamknięte, kompaktowe urządzenia do wydobywania kryptowalut. Nasz produkt wygląda jak zwykły komputer, a dzięki zastosowaniu autorskiego dedykowanego oprogramowania oraz najnowszych rozwiązań z dziedziny miningu jest jednym z najszybszych i najwydajniejszych na rynku, ale przede wszystkim jest niezawodny.
Jesteśmy w świecie blockchain od samego początku. Tutaj komputery użytkowników (tak zwane koparki) zastępują systemy bankowe – potwierdzają poprawność transakcji i dostają za to opłatę proporcjonalną do włożonej mocy obliczeniowej. Nasze doświadczenie, nieustanna nauka oraz zamiłowanie do nowych technologii pozwoliły nam posiąść ogromną wiedzę na temat budowy urządzeń, jak i ich optymalizacji oraz tworzenia kopalni kryptowalut (czyli farm komputerów wspólnie wydobywających kryptowaluty). Sami posiadamy kopalnie, w których pod okiem specjalistów trzymane są koparki naszych klientów.
Profit Plus – stoisko C2
Polski Akcelerator Blockchain – stoisko C1
Polski Akcelerator Technologii Blockchain jest projektem realizowanym przez spółkę Blockchain Technologies. Ma on na celu wspieranie polskich programistów dla rozwiązywania „ważnych problemów społeczno-gospodarczych” zgłaszanych przez instytucje publiczne. Został dofinansowany kwotą prawie 10 mln zł przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Wspiera – w różnej formie – kilkadziesiąt startupów; doradza też korporacjom i instytucjom publicznym – zgodnie ze swoją specjalizacją, tj. w zakresie technologii blockchain. Prowadzi też działalność edukacyjną, badawczą, popularyzatorską. Projekt realizowany jest w latach 2017-2019 przy wsparciu funduszy unijnych.
CargoCoin – stoisko C6
CargoCoin is a revolutionary platform, that will bring the huge $20 trillion logistics & trade market worldwide to the blockchain. For the first time in the world there is a unified transportation platform that unites all modes of transport, such as maritime shipping, inland & railroad transport, air & drone cargo and the future space cargo industries. Transport and supply chains are the perfect fit for blockchain technology, as it allows to minimize the delays in shipments, reduces the fraud and increases the trust and security, provides instantenous escrow payments and smart contacts to replace the old fashioned paper documents.
I Love Crypto – stoisko C14

Magazyn, szkolenia, konferencja. Pierwszy w Polsce magazyn edukacyjny o kryptowalutach i technologii blockchain – 120 stron, uznani autorzy z Polski i z zagranicy, nowości w technologii i specjalistyczne artykuły. I Love Crypto jest również organizatorem konferencji I <3 crypto, która pokazuje praktyczne zastosowania kryptowalut w biznesie, oraz szkoleń wprowadzających w świat kryptowalut i blockchaina. Dowiedz się więcej czym jest ta innowacyjna technologia jaką jest blockchain i jak wykorzystać kryptowaluty w Twoim biznesie!

AligatoCoin – stoisko C10
Aligato Team pracuje nad platformą sprzedaży aukcyjnej nowej generacji, opartą na technologii blockchain i kryptowalutie AligatoCoin. Będzie to wersja 2.0 platformy transakcyjnej Aligato.pl ™ istniejącej od 2016 roku.
Podstawa platformy Aligato 2.0 na szczycie łańcucha blokowego zapewni bezpieczeństwo, stabilność i przejrzystość na poziomie nieosiągalnym dotychczasowymi rozwiązaniami. System płatności Pay via Eye, działający za pośrednictwem zwykłych aparatów w smartfonach lub komputerach, dodatkowo wzmocni bezpieczeństwo kupujących.
Odwiedź naszą stronę internetową aligatocoin.io, aby zobaczyć nasz white paper
Flying Atom – stoisko C5
FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Olsztynie oraz w Rzeszowie. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. Firma posiada też 2 dwustronne bitomaty (Warszawa oraz Czeladź), a w planach postawienie kilku kolejnych. FlyingAtom oferuje też porady księgowe, szkolenia oraz sklep z portfelami sprzętowymi oraz gadżetami związanymi z kryptowalutami.
Claxon – stoisko C8
Specjalizujemy się w technologii blockchain, inwestycjach w moc obliczeniową oraz cyfrowe waluty, a także tworzymy zaawansowane oprogramowanie i doradzamy w ICO.
www.claxon.co
Rockwall Investments – stoisko C4

Wierzymy, że świat cyfrowy będzie rozwijał się coraz dynamiczniej, a wraz z nim technologia Blockchain, ogromny rynek elektronicznych płatności i kryptowalutowy wspomagając nas w codziennym życiu, dlatego tworzymy ROZWOJOWE – dopasowane produkty oraz rozwiązania biznesowe oparte o te technologie, OTWARTE dla każdego, kto chce korzystać z CYFROWYCH usług w KREATYWNY, WARTOŚCIOWY sposób, aby nasi partnerzy mieli możliwość budowania swojej prawdziwej niezależności w AMBITNY sposób, który swą LOJALNOŚCIĄ ubogaci ich poczuciem spokoju, dostatkiem wolnego czasu i LUKSUSU.

R ozwojowy

O twarty

C yfrowy

K reatywny

W artosciowy

A mbitny

L ekki

L uksusowy

BrandCoin – stoisko C15
Jest to polski projekt, który wprowadza rewolucyjny multipartnerski program bonusowy połączony z najszybszym i najbezpieczniejszym systemem płatniczym opartym na technologii blockchain.
Rosnąca popularność programów lojalnościowych sprawiła że spowszedniały one klientom i nie gwarantują już przewagi na rynku. Do tego zmienili się sami klienci ich styl życia oraz przekonania a co za tym idzie oczekiwania wobec dostawców. Drobny prezent lub rabat nie jest już postrzegany jako wartościowy i nie przekona nikogo do wierności w marce.
BrandCoin to wszystko zmienia. To klient będzie wybierać co chce dostać w zamian za zakupy w sklepie. Może również wymienić rabat w postaci BrandCoina na gotówkę lub zapłacić nim w innym punkcie przy jednoczesnym zachowaniu opłacalności bonifikowania dla sklepu.System płatniczy natomiast pozwoli na szybkie, nielimitowane i tanie transfery pieniężne z zachowaniem prywatności. Nie ważne w którym miejscu na świecie się będzie, zawsze będzie można zapłacić BrandCoinem.
Giełda kryptowalut Coinbe.net – stoisko C7
Serwis internetowy, w którym możesz sprzedać i kupić kryptowaluty.
Gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo transakcji. Posiadamy bardzo niskie i atrakcyjne prowizje. Sam wybierasz w jaki sposób chcesz otrzymać wypłatę środków.
U nas wymienisz kryptowaluty takie jak: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Dash, Litecoin, Dogecoin, Zcash, Bytecoin, Nem, Waves, Lisk, Golem oraz wiele więcej.
Jako nieliczni na świecie i jedyni w Polsce dajemy możliwość handlu tokenami personalnymi oraz wsparcie dla projektów ICO. Zakładając konto na Coinbe.net nie musisz mieć dużego doświadczenia w tradingu. Nasze narzędzia zadowolą każdego, bez względu na doświadczenie!
Krypto Raport – stoisko C15
Jest jednym z najstarszych i największych portali edukacyjno-informacyjnych o tematyce kryptowalut i technologii blockchain w Polsce. Skupia on wielu specjalistów z branży, dzięki czemu zawsze dostarcza rzetelne i ciekawe informacje.
Krypto Raport jest również wydawcą e-booka „Kryptowaluty – zrozum i inwestuj”, który wprowadza początkujących w świat cyfrowego pieniądza zaczynając od technologii przechodząc przez bezpieczeństwo a kończąc na sposobach inwestowania. Obowiązkowa pozycja dla każdego kto zaczyna przygodę z kryptowalutami.